“AG Seafood Lithuania” yra bendra Lietuvos – Prancūzijos prekybos  įmonė įkurta 2011 metais Kaune, pasitelkus Prancūzijoje veikiančios bendrovės  „Argis Galac‘sea“ (http://www.argisgalacsea.fr) žinias ir kapitalą. Pastaroji bendrovė jau 20 metų užsiima šaldytų jūros gėrybių ir žuvies, bei jų produktų importu ir prekyba, kasmet Europoje parduodanti virš 10000 tonų  produkcijos iš viso pasaulio.
    Taigi nepaisant to kad “AG Seafood Lithuania” yra jauna įmonė, tačiau turinti daug ambicijų ir pasitelkus ilgametę kolegų iš  Prancūzijos patirtį ir ryšius  siekia įsitvirtinti Lietuvos  žuvies produktų rinkoje.
    Siekiame, kad Jūs - mūsų klientai būtumėte visada patenkinti mūsų produkcija,  bei pasiūlyti Jums kuo ivairesnį jūros gėrybių ir žuvies asortimentą už konkurencingą kainą.
   Mes labai atsakingai žiūrime į savo darbą kaip ir į savo klientus, vygdome įsipareigojimus laiku, bei garantuojame savo produktų ir paslaugų kokybę!
   Taigi bendradarbiaukite su mumis ir Jūs niekada nenusivilsite!

            

 

 

 

 

Tel./Fax.: +370 37 211878  Mob. tel.: +370 684 46131  E-mail: info@agseafood.lt  Adr.: Savanorių pr. 221 LT-50182, Kaunas